Благодійна організація “Благодійний Фонд “Відповідальні Земляни” запрошує до участі в міжнародному освітньому проекті “Майстерня Відповідальних Землян”

Дата: 18.03.2019 15:09

Мета проекту - виховати нове покоління свідомих Землян, навчити відповідальності у кожній сфері свого життя, допомогти дітям і батькам віднайти гармонію з внутрішнім і зовнішнім світом, здійснити обмін досвідом серед дітей різних країн світу, поширити глобальні цілі сталого розвитку, об'єднати дітей у всьому світі для збереження природи.

Ключове завдання проекту - трансформувати свідомість людей, від мислення "споживачів" до моделі "творців", котрі беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни і нашої Планети.

ЕТАПИ ПРОЕКТУ:

1 Етап. Освітній онлайн курс "12 тижнів відповідальності" для дітей і батьків. Формування базових цінностей і відповідальності в різних сферах життя (ЛЮТИЙ - ТРАВЕНЬ)

Ми будемо експериментувати, знайомитись, знаходити нових друзів у різних містах і країнах, дивитися фільми і обговорювати їх, дізнаватися від психолога цікаві поради (для дітей і батьків), створювати казки, відео уроки, цікаві ініціативи, формувати свої команди, висаджувати дерева, набувати нових звичок, досліджувати світ своїх емоцій та безмежних можливостей!

2  Етап. Тренінгове навчання для 24 лідерів сформованих регіональних команд. (КВІТЕНЬ-ТРАВЕНЬ)

Для найактивніших дітей 12-16 років. Навчання з комунікації та організації громадських ініціатив та проектів (соціальних, культурних, екологічних).

3  Етап. Тур Україною, (ЧЕРВЕНЬ - ЛИПЕНЬ)

Наша команда завітає до 5 найактивніших команд - громад з освітньо-культурною програмою, тренінгом для громади та інструментами для створення і відкриття просторів розвитку - Майстерень Відповідальних Землян на місцях.

4 Етап. Фестиваль "Відповідальні Земляни" (СЕРПЕНЬ)

Детальніше: https://www.re-world.org/activity/

Презентація проекту/програма 1 етапу, освітнього курсу: https://goo.gl/e9XF9n

ПРОГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ