Служба у справах дітей виконкому Сіверської міської ради оголошує проведення благодійної акції «Зігрій теплом дитину!»

Дата: 24.01.2019 10:28

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 № 800 «Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю», на виконання листа служби у справах дітей Донецької облдержадміністрації «Про роботу в умовах зими» від 02.01.2019,  служба у справах дітей виконкому Сіверської міської ради проводить збір теплих речей та взуття для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та просить жителів громади долучитися до збору теплого одягу для дітей.

Теплі речі та взуття усі небайдужі можуть приносити в приміщення Центру дитячої та юнацької творчості, який знаходиться за адресою: м. Сіверськ, вул. Суворова, будинок 7 (2 поверх), тел: 066-844-72-87, 066-621-39-71.

Не будь байдужим!

Служба у справах дітей