Новорічний квест

Дата: 27.12.2018 21:10

Новорічні свята - це чарівний період в житті кожної дитини, який символізує саме дитинство, віру в дива, сподівання та надії.

Особливо це стосується тих дітей, які, нажаль, були позбавлені материнської та батьківської ласки, тому завдання будь-якого суспільства, забезпечити цим дітям повноцінне захищене дитинство сповнене вражень, яскравих спогадів, віру в краще.

26.12.2018 року в Міському центрі культури відбувся Новорічний квест для дітей пільгової категорії, організований за ініціативою службою у справах дітей виконкому Сіверської міської ради та за підтримкою «Чарівників» нашої громади.

Робітники Центру культури приготували для дітей веселу розважальну програму, веселі конкурси, музичні розваги,  новорічний майстер-клас.

Наприкінці веселої новорічної пригоди на свято завітав «справжній» Дідусь Мороз з солодкими подарунками.

Служба у справах дітей виконкому Сіверської міської ради ще раз, від щирого серця вітає всіх дітей нашої громади з Новим 2019 Роком!

Хай новий рік приходить в дім
В прикрасах ялинкових!
Хай буде більше в році цім
Днів сонячно-чудових,