Оголошення про збір пропозицій для придбання житла для осіб з числа дітей-сиріт

Дата: 21.09.2018 14:31

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 затверджено Порядок та умови надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа. Відповідно до цього Порядку Сіверська міська рада має можливість вирішити питання придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа, що перебувають в міській раді на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Враховуючи вищезазначене, приймаються пропозиції від власників нерухомого майна для придбання однокімнатної квартири для особи з числа дітей-сиріт. Квартири повинні бути благоустроєними та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам і бути придатними для проживання.

Гранична вартість придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа визначається Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 (зі змінами).

Вимоги до житла:

Житлова площа квартири (будинку) повинна бути не меншою – 14 кв.м., але, не більше 40 кв.м.

Квартира (будинок) тепла, суха.

Наявність:

- Водопостачання, електропостачання та опалення;

- Засіб обліку на електроенергію;

- Санвузол ( ванна або душова кімната, туалет);

- Стіни та стеля у задовільному стані (пофарбовані або обклеєні шпалерами);

- Підлога в задовільному стані (бажано з покриттям – лінолеум).

Особи, які бажають запропонувати житло для продажу, повинні надати в термін до 01 грудня 2018 року (включно) заяви-пропозиції з комплектом документів до служби у справах дітей виконкому Сіверської міської ради за адресою: м. Сіверськ, вул. Центральна, 8.

т.: +380668447287, +380666213971.