Урочисте вручення сертифікату та ключів від квартири

Дата: 29.11.2018 14:01

У середу, 28 листопада 2018 року на засіданні сесії Сіверської міської ради  в присутності Голови Бахмутської районної ради Пластуна Євгена Юрійовича відбулось урочисте вручення сертифікату та ключів від однокімнатної квартири статусній 22-річній особі з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Нападовському Олексію Ігоровичу.

Крім заповітних ключів від власного житла Олексій отримав неочікуваний подарунок від голови Бахмутської районної ради Пластуна Є.Ю. – сертифікат на 5000 гривень.

Однокімнатна квартира площею 30,44 м.кв відповідає сучасним вимогам до благоустрою та комфорту житла – має індивідуальну систему опалення, пластикові вікна, бойлер. Її придбали в межах реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на території Сіверської міської ради, на умовах співфінансування з обласного та місцевого бюджету 50/50.

Служба у справах дітей виконкому Сіверської міської ради ще раз, від щирого серця поздоровляє Нападовського Олексія Ігоровича з грандіозним святом – новосіллям! Житло – це не просто стіни і дах над головою. Це особистий, інтимний простір, де можна забути про проблеми і негоди за вікном. Це ваш власний світ. Іншим людям у цей світ можна потрапити тільки за запрошенням і то ненадовго. Нехай ця квартира стане для вас ласкавим притулком. Нехай у вікнах завжди горить тепле світло надії, любові та взаєморозуміння.