ЗВІТ Служби у справах дітей щодо проведення рейду «Канікули», «Сім’я» на території Сіверської ОТГ 27.08.2018

Дата: 30.08.2018 12:51

З метою удосконалення системи моніторингу щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, профілактики правопорушень серед осіб, які не досягли вісімнадцятирічного віку, запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності, здійснення контролю за дотриманням правопорядку та етичних норм в розважальних закладах та громадських місцях, на виконання Міської програми попередження дитячої бездоглядності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Сіверської міської ради від 31 травня 2016 року №7/8-87, профілактики бездоглядності та правопорушень серед дітей та підлітків, заходів спрямованих на роботу з неповнолітніми, що перебувають на обліку, та схильними до правопорушень, на виконання розпорядження міського голови від 23.08.2018 № 153 «Про проведення рейду «Канікули», «Сім’я» на території населених пунктів: місто Сіверськ, село Різниківка, село Свято-Покровське, які входять до складу Сіверської об’єднаної територіальної громади», спеціалістами служби у справах дітей у складі комісії:

• Колеснікової С.М.- начальника служби у справах дітей виконкому Сіверської міської ради;
  • Зозулі С.В - провідного спеціаліста служби у справах дітей виконкому Сіверської міської ради;
  • Олейника В.В.- депутата Сіверської міської ради;
  • Торічко І.В.- дільничного офіцера поліції Бахмутського відділу поліції, старшого лейтенанта;
  • Редченко М.С.- помічника дільничного офіцера поліції Бахмутського відділу поліції.

27.08.2018 був проведений профілактичний рейд, під час якого здійснено обстеження умов проживання  5 сімей, в яких виховуються 13 дітей (з них  8 дітей перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах, інші, мають ознаки СЖО).

За результатами обстеження складено акти.

З батьками дітей проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, контролю за місцем перебування їх дітей у вечірній час, недопущення вживання алкогольних напоїв.

Одній родині винесено письмове попередження щодо неналежного виконання своїх обов’язків та недотримання санітарно-гігієнічних умов проживання малолітньої дитини.

Також під час рейду перевірено 4 торгових заклади, в яких відбувається продаж тютюнових та алкогольних напоїв.

Неповнолітніх у даному закладі не виявлено, порушень торгівлі алкогольними та тютюновими виробами також не виявлено.

З торгівельними робітниками проведено профілактичну бесіду щодо недопущення продажу алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, рекомендовано розмістити попереджувальну інформацію щодо заборони продажу даних виробів зазначені категорії населення,  а також недопущення перебування неповнолітніх у закладі без супроводу дорослих у вечірній час.

Безпритульний дітей або дітей, які займаються жебракуванням на території Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада) не виявлено.