Звіт про проведені профілактичні рейди

Дата: 02.07.2018 10:31

Службою у справах дітей виконкому Сіверської міської ради у травні-червні 2018 року спільно з представниками поліції, органів виконавчої влади, депутатами Сіверської міської ради, громадськими інспекторами, медичними представниками було проведено ряд профілактичних рейдів з метою обстеження житлово-побутових умов проживання, утримання і виховання дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинились в складних життєвих обставинах.

В результаті перевірки були проведені профілактичні бесіди щодо відповідальності батьків за невиконання обов’язків по вихованню та отриманню дітей, дитячої бездоглядності та безпритульності. Складені відповідні акти, виконана фотофіксація умов проживання.