Сіверська міська рада повідомляє про оголошення проекту з розвитку потенціалу сільських організацій на території Донеччини

Дата: 06.07.2018 08:50

Норвезька рада у справах біженців розпочинає проект з розвитку потенціалу сільських організацій у Бахмутському районі Донецької області.

Сільськогосподарські кооперативи, асоціації та не зареєстровані ініціативні групи можуть взяти участь у тренінгах, спрямованих на покращення внутрішньої взаємодії в організації, збільшення обсягів виробництва та підвищення якості  і послуг, отримання допомоги в розробці стратегії розвитку організації.

Заявку на участь у тренінгах можуть подавати організації та об’єднання,

які здійснюють діяльність у сільській місцевості в таких напрямках: сільськогосподарське виробництво, виготовлення етнічних виробів ручної роботи, сільський туризм, інші аналогічні сфери діяльності.

У рамках проекту буде надано можливість відвідати організації в сусідніх областях, які є успішними прикладами кооперації. Організації, які пройдуть повний курс тренінгів, отримають можливість взяти участь в конкурсі грошових грантів.

Цей проект реалізується за фінансової підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку та співробітництва.

Для участі в проекті необхідно до 09.07.2018 заповнити заявку за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#s2ugEmUG. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном «гарячої» лінії NRC: 0 800 302 007.

За додатковою інформацією можете звертатися до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому Сіверської міської ради:

Капінус Н.В. – 095-125-8161

Колісніченко В.М.,095-42-39-198