Сіверська міська рада повідомляє про оголошення конкурсу грантів «Створення робочих місць на території Донецької області».

Дата: 05.07.2018 18:11

Сіверська міська рада (ОТГ) повідомляє про оголошення конкурсу грантів «Створення робочих місць на території Донецької області».

Чеська урядова негуманітарна організація «Людина в біді» в Україні проводить конкурс  з надання грантів для «Створення робочих місць на території Донецької області» з метою стимулювання діючого бізнесу, що має потенціал  до розширення і створення нових робочих місць для населення.

Участь у проекті можуть брати підприємства і фізичні особи-підприємці, які ведуть  бізнес в Бахмутському районі Донецької області.

Головним критерієм відбору заявок є надання обґрунтованого та ефективного плану використання  гранту для створення стійкого робочого місця на строк не менше 6 місяців.

Розмір гранту визначається кількістю створених робочих місць  та становить 26000 гривень за кожне створене робоче місце. Максимальна сума гранту становить 130000 гривень, при отриманні якої учасник повинен створити не менше 5 робочих місць.

Отриманий грант може бути використаний на наступні цілі: купівля обладнання, меблів, інструментів, сировини та матеріалів, оренда нежитлових приміщень, виплата заробітної плати, закупівля товарів і т.д.

Прийом заявок здійснюється до 31 липня 2018 року.

Всі питання щодо даного проекту можна направляти на електронну  скриньку job.ua@peopleinneed.cz

Телефон гарячої лінії: 0-800-210-174 ( з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 17-00, усі дзвінки безкоштовні)

Проект фінансується за підтримки американського народу.

Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» job.ua@peopleinneed.cz

+380667147923

За додатковою інформацією можете звертатися до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому Сіверської міської ради:

Капінус Н.В. – 095-125-8161,

Колісніченко В.М.,095-42-39-198