Вічна пам'ять полеглим героям...

Дата: 21.06.2018 18:28

22 червня 1941 року — одна із найсумніших дат в історії  — День пам'яті і скорботи — день початку Великої Вітчизняної війни.

Цей день нагадує нам про всіх загиблих в боях, замучених у фашистській неволі, загиблих у від'їзді від голоду та позбавлення. Ми шкодуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов'язок, захист своєї Батьківщини.

Рано вранці 22 червня 1941 року без оголошення війни фашистська Німеччина напала на нашу Батьківщину, завдавши масовий удар по військовим і стратегічним об'єктам та багатьом містам. Так почалася Велика Вітчизняна війна, яка тривала 1418 днів і ночей, і в якій було втрачено близько 27 мільйонів чоловік. У важкій кровопролитній війні наш народ вніс вирішальний внесок у звільнення народів Європи від фашистського панування і розгром гітлерівських військ. У багатьох країнах у цей день приспускають державні прапори і згадують цю війну і загиблих у ній. В цей день проходять різні пам'ятні заходи з запалюванням свічок, покладанням квітів до пам'ятників і меморіалів, вшановуючи пам'ять співвітчизників, рідних і друзів, які воювали за свободу Батьківщини.

Згадаємо та вшануємо пам’ять всіх хто загинув за ради нашого майбутнього.