Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - Про затвердження тарифів на вивезення та розміщення ТПВ на полігоні для населених пунктів Сіверської об’єднаної територіальної громади

Дата: 14.06.2018 14:04

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на http://siverskа-gromada.gov.ua Сіверської міської ради об’єднаної територіальної громади 21.06.2018 року буде оприлюднено проект рішення Сіверської міської ради ОТГ «Про затвердження тарифів на вивезення та розміщення ТПВ на полігоні для населених пунктів Сіверської об’єднаної територіальної громади».

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також на офіційному стенді Сіверської міської ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Сіверською міською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою: 84522 вул.. Центральна, 8, м. Сіверськ, Бахмутський район, Донецька обл., тел. 5-31-48.

Відділ ЖКГ, благоустрою та розвитку

інфраструктури виконкому міської ради