Відвідування сімей опікунів-піклувальників

Дата: 08.06.2018 11:57

Протягом травня-червня  2018 року працівники Служби у справах дітей  виконкому Сіверської міської ради  відвідали за місцем проживання сімї опікунів/піклувальників, в яких проживають  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Під час відвідування обстежено умови проживання та утримання дітей у сім’ях опікунів/піклувальників. Із неповнолітніми дітьми проводилися профілактичні бесіди щодо наслідків у разі вчинення ними правопорушень та злочинів, із опікунами/піклувальниками – бесіди щодо неприпустимості вчинення насилля над дітьми чи інших протиправних дій.

Умови проживання дітей у сім’ях опікунів/піклувальників задовільні, порушень прав дітей не виявлено.