ПРО ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ «КУПАЛЬСЬКІ РОСИ»

Дата: 22.05.2018 19:49

В рамках створення Єдиного культурного простору Донеччини, з метою популяризації української культурної спадщини, відтворення етнічної культури, звичаїв, традицій, обрядів, розвитку туристичної привабливості регіону 14 липня 2018 року у регіональному ландшафтному  парку «Клепан-бик» пройде фольклорно-етнографічний фестиваль «Купальські роси».

Запрошуються переможці програми «Український донецький куркуль», а також суб’єкти господарювання сфери торгівлі та громадського харчування прийняти участь у зазначеному заході.

Зацікавлених осіб просимо звертатися до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому міської ради до 30 травня 2018 року.