ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 22.05.2018 19:36

Міська рада повідомляє, що 22.03.2018 року набрав чинності Закон України №2376-YIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо  надання органам місцевого самоврядування повноважень  встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових».

Пропонуємо керівникам підприємств, які здійснюють роздрібну торгівлю спиртних напоїв,  дотримуватися виконання статті 15-3 Закону України  «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Попереджаємо, що у разі виявлення порушень  даного Закону винні особи несуть покарання згідно  статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення та, крім того, у випадках прояву недотримування норми Закону, міська рада буде змушена обмежувати  або навіть  забороняти продаж вищезазначених товарів у визначений час доби торгівельним підприємствам.