МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ARKASI Otonomi Expo-2018»

Дата: 22.05.2018 19:29

За інформацією від Посольства України в Республіці Індонезія у період з 6 по 8 липня 2018 року у м. Джакарта  (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торгівельна, туристична та інвестиційна виставка «ARKASI Otonomi Expo-2018». Зазначена виставка є однією з наймасштабніших у сфері торгівлі, туризму, інвестицій та регіонального розвитку, під час якої учасники мають можливість ознайомитись з потенціалом провінцій Індонезії.

Очікується, що у заході візьмуть участь компанії, що працюють у таких галузях: туристичний, енергетичний, гірничодобувний, промисловий, сільськогосподарський, ІТ та ін.

Керівників підприємств, які зацікавлені прийняти участь в даному заході, просимо терміново проінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому міської ради (тел. 050 934 60 71).