ПРО ПРОГРАМУ «ІНДЕКС Малого та Середнього Бізнесу УКРАЇНИ 2018»

Дата: 19.05.2018 19:23

Малий і середній бізнес – це соціально-економічний фундамент, на якому ґрунтується успішна держава, адже він багато в чому визначає економічне зростання країни  та створює робочі місця.

Від розвитку цього сектору залежить стабільність і добробут, проте досить часто підприємцям не вистачає не лише фінансових ресурсів, але й знань, умінь та навичок, що допомогли б їм ефективно розвивати бізнес.

Для вирішення зазначеного питання Грантова програма Business Community School пропонує річний супровід зростання бізнесу підприємця: допомогу у формуванні чіткої бізнес-моделі, збутті товарів та надання послуг, консультації з ведення бізнесу.

Щоб отримати доступ до цієї програми, необхідно заповнити анкету «Індекс Малого Бізнесу України» за посиланням http://docs.google.com/forms/d/e/lFAlpQLSeVnRjwud4eTUfx4yTGg5ujm4e5VyLBR4hdX7psZ6uOBFAh5w/viewform.

В анкеті 26 запитань, які допоможуть фахівцям підібрати найкращу програму розвитку для конкретного бізнесу.

Дедлайн: 2019.

Розмір гранту: визначається індивідуально.

У разі виникнення додаткових запитань щодо цього гранту, надсилайте їх на електронну адресу: mykhailo.chomyi@bc-school.com.ua.