КОНКУРС ПРОЕКТІВ СЕРЕД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Дата: 14.05.2018 19:57

Міська рада повідомляє, що  Фонд Східна Європа та німецька ГО ChildFund Deutsschland e.V. оголошують конкурс проектів серед громадських організацій, спрямованих на налагодження партнерства між внутрішньо-переміщеними особами (далі – ПРО), бізнесом, громади та місцевою владою шляхом реалізації спільних ініціатив, спрямованих на вирішення важливих для громади соціальних, економічних або ж екологічних проблем. Мета конкурсу – підвищити спроможність місцевих громад до самоорганізації та діалогу, наприклад, через нові навики чи механізм, задля вирішення конкретних місцевих проблем чи створення конкретного продукту, налагоджуючи співпрацю  громади, бізнесу і влади та інтегруючи вразливі верстви населення.

Загальний бюджет конкурсу – 240 000 грн. Середній розмір гранту – 60 000 грн.

До участі у конкурсі запрошуються недержавні неприбуткові організації зі статусом юридичної особи.

Останній термін подання заявок – 15 червня 2018 року.

Заявки надсилати за адресою: oshavarova@eef.org.ua з поміткою у темі листа «Конкурс на налагодження партнерства».

Детальна інформація про конкурс та документацію для заповнення можна отримати за посиланням: http://eef.org.ua/fsye-ta-childfund-deutschland-e-v-ogoloshuyut-konkurs-na-nalagodzhennya-partnerstva-mizh-vnutrishno-peremishhenymy-osobamy-biznesom-gromadamy-ta-mistsevoyu-vladjyu/,  а також http://eef.org.ua/rekomendatsiyi/.