Дата: 05.05.2018 12:27

Оголошено пошук кандидатів у батьки-вихователі для створення дитячого будинку сімейного типу, або прийомної родини, яка б хотіла поповнитися та взяти на виховання та спільне проживання п’ять та більше дітей, але їх власна житлова площа не дає їм такої можливості, або родини вже діючого дитячого будинку сімейного типу, яка б могла переїхати на постійне місце проживання до с. Райгородка Сватівського району.

За детальною інформацією звертайтеся в Службу у справах дітей виконкому Сіверської міської ради за адресою:  м. Сіверськ вул.. Центральна 8. Тел.. 066-844-7287