Стан травматизму та професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях м. Бахмут і Бахмутського району за І квартал 2018 року

Дата: 23.04.2018 14:35

За І квартал 2018 року на підприємствах, організаціях і установах м. Бахмут і Бахмутского району зареєстровано 6 нещасних випадків. З них 4 нещасні випадки пов'язані з виробництвом, по яких складено акти за формою Н-1, 2 випадки не пов`язані з виробництвом, у тому числі 1 - смерть на виробництві (Бахмутський індустріальний технікум ДВНЗ «ДонНТУ»), по яким складено акти за формою Н-5.

За І квартал 2018 року випадків професійного захворювання не зареєстровано.

У І кварталі 2018 року по одному нещасному випадку сталося на підприємствах: КП «Бахмутський комбінат комунальних підприємств», Часовоярське регіональне управління КП «Компанія «Вода Донбасу», ФОП Митюкова, Комунальний заклад «Бахмутський районний будинок культури».

Серед причин страхових нещасних випадків домінують:

• організаційні – 48% - (невиконання посадових обов’язків, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення трудової і виробничої дисципліни);
  • психофізіологічні – 26% (особиста необережність потерпілого, алкогольне сп’яніння);
  • технічні – 26% (конструктивні недоліки, недосконалість, недостатня надійність засобів виробництва ).

За аналогічний період 2017 року зареєстровано 6 нещасних випадків. З них 3 нещасні випадки пов'язані з виробництвом, по яким складено акти за формою  Н-1, та 3 нещасних випадки (смерть на виробництві) не пов'язаних з виробництвом, по яким складено акти за формою Н-5. Зареєстровано 1 випадок професійного захворювання (ПАТ "Часівоярський вогнетривкий комбінат»).

Бахмутське міське відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування України

в Донецькій області