Проведення конкурсу грантів «Громадськість- за про європейські зміни в Україні»

Дата: 20.04.2018 14:03

Сіверська міська рада (об’єднана територіальна громада)   інформує про  проведення   конкурсу грантів «Громадськість- за про європейські зміни в Україні».

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони»,який фінансується Європейським  Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» проводить 8 хвилю постійного конкурсу грантів «Громадськість за про європейські зміни в Україні» для організації громадянського суспільства.

Метою конкурсу є зростання залучення  організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо секторальних реформ у відповідності до виконання Угоди про асоціацію в таких секторах  як правова, конституційна, судова та виборча реформи, фінансування політичних партій, реформа державного управління,  охорона здоров’я, охорона довкілля, енергетика, транспорт, земельна реформа, технічні бар’єри в торгівлі та  спрощення торгівлі, контроль безпеки продуктів харчування.

До участі у конкурсі зарошуються неприбуткові організації  громадянського суспільства, які офіційно зареєстровані в одній із запропонованих нижче областей України: Вінницька, Волинська, Дніпролпетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька.

Максимальний розмір гранту – 750 000 гривень.

Кінцевий термін подання грантових заявок для розгляду на 10-му засіданні Грантової комісії – 14.05.2018 до 18.00

Всі аплікаційні форми можна скачати за посиланням: https://goo.gl/c5DvHi