«Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка»

Дата: 06.04.2018 08:43

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2019 році для реалізації проектів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі до 16 травня 2018 року.

Громадська організація може подавати на Конкурс кілька конкурсних пропозицій щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10:00 до 17:00 (у п’ятницю - до 16:00) за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 411. Контактні телефони: (44) 246-62-36, 289-13-09.

Проведення конкурсу розпочнеться 17 травня 2018 року та буде завершено протягом 15 днів після затвердження Державного бюджету на 2019 рік.

Детальну інформацію про конкурс та документацію для заповнення можна отримати за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/36607.