УВАГА, РЕЙДЕРСТВО!

Дата: 05.04.2018 15:59

Відповідно до розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.08.2017 № 922 «Про створення оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області» (із змінами) утворено оперативний штаб реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області.

Координацію дій щодо виконання зазначеного розпорядження покладено на департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрацій (84313, м. Краматорськ, б-р Машинобудівників, 20, е-mail: apr.d@dn.gov.ua, тел.: 06264-20-120; 06264-20-121).

Про всі спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю необхідно невідкладно інформувати Оперативний штаб та департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації (далі – департамент), територіальні органи Головного управління Національної поліції в Донецькій області (номер телефону екстреної служби «102» – поліція), а також прокуратуру Донецької області.

Також інформуємо, що Управління поліції охорони в Донецькій області (вул. Італійська, 84, м. Маріуполь, 87515, тел.: (0629) 58-70-31, е-mail: donetska@guard.np.gov.ua) має можливість запропонувати послуги фізичної, технічної охорони, а також супроводження вантажів підрозділами поліції охорони Управління поліції охорони в Донецькій області.