До відома сільгоспвиробників

Дата: 04.04.2018 08:08

Ощадбанк – найкрупніша державна фінансова установа, головною місією якої є реалізація як стратегічно важливих державних програм, так і сприяння органам місцевого самоврядування в реалізації місцевих програм економічного розвитку, маючи при цьому достатній фінансовий ресурс  та привабливі інструменти.

Дотримуючись цієї мети, доводимо до відома сільгоспвиробників інформацію про підтримку державою за прийнятими Кабінетом Міністрів України постановами:

- «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств», затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 106, за яким здешевлюється вартість кредитних коштів за рахунок компенсації відсотків державою;

- «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. №107, який здешевлює вартість кредитних коштів за рахунок компенсації відсотків державою;

- «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. №300 (Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ №897 від 04.11.2015 р., №267 від 06.04.2016 р., №950 від14.12.2016 р., № 502 від 12.07.2017 р.) за якими держава здешевлює вартість придбаної вітчизняної сільгосптехніки.

Державні програми компенсації дають можливість сільгоспвиробникам користуватися кредитними коштами під мінімальні відсотки, що є стимулом для реалізації та розвитку агропромислового комплексу України