ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію з продажу мінеральних добрив

Дата: 28.03.2018 14:25

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію з продажу мінеральних добрив українського виробництва. Про це повідомив голова правління Товариства Андрій Радченко.

«З 5 лютого в усіх областях України ми поновлюємо продаж мінеральних добрив, як і обіцяли наприкінці року. Сподіваюсь, що Агро виробників зацікавить співпраця саме з Аграрним фондом, оскільки ми пропонуємо гнучку систему ціноутворення, індивідуальний підхід до потреб клієнтів та розгалужену систему дистрибуції», – зазначив Андрій Радченко.

В асортименті ПАТ «Аграрний фонд» на сьогодні: аміачна селітра, карбамідно-аміачна суміш (КАС), карбамід, вапняково-аміачна селітра (ВАС).

ПАТ «Аграрний фонд» має розгалужену мережу складів зберігання з покриття всієї території України, отже, оформити покупку можна як в центральному офісі, так і в одному з регіональних відділень (http://agrofond.gov.ua/about/representatives/)

Голова правління Товариства також зазначив, що Аграрний фонд надає перевагу співробітництву з малими та середніми агропідприємства, оскільки основна місія державного підприємства – підтримка національного виробника.

Крім того, клієнтам, які укладають форвардний контракт з ПАТ «Аграрний фонд» на зерно врожаю 2018 року, надаються знижки та переваги при укладенні договору на купівлю мінеральних добрив.

Детальніше дізнатися про умови продажу мінеральних добрив та акційні пропозиції, а також оформити заявку он-лайн ви можете на спеціальній сторінці http://mindobryva.agrofond.gov.ua