Міжнародний семінар «Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм» у м. Харків

Дата: 28.03.2018 09:02

У контексті оголошеного Європейським Союзом у 2018 році Європейського року культурної спадщини Міністерство культури України ініціює проведення міжнародного семінару «Культурна спадщини як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм», який відбудеться 12  квітня 2018 року у м. Харків.
Метою семінару є презентація програм, ініціатив та проектів Європейського Союзу та Ради Європи, таких як План дій Фаро, Дні європейської спадщини, Культурні маршрути Ради Європи тощо, спрямованих на поширення обізнаності про культурну спадщину як важливий ресурс розвитку регіонів та як основу соціальної згуртованості місцевих громад.
Для участі у семінарі запрошені представники Європейського Союзу, Секретаріату Ради Європи, групи організаторів Європейського року культурної спадщини 2018, Європейського інституту культурних маршрутів та координатори європейських програм. У рамках заходу також передбачається представлення кращих європейських та вітчизняних практик.
Більш детальна інформація за посиланням – bit.ly/newscult2.

Контактна особа – Багнюк Владислав – bagnuk@mincult.gov.ua.