До відома керівників харчових та переробних підприємств

Дата: 28.03.2018 08:58

Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти

Міська рада повідомляє, що 4 квітня 2018 року набирає чинності Закон України від 18.05.2017 №2042-19 «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Згідно до положень цього Закону представниками Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів будуть здійснюватися  перевірки підприємств харчової та переробної промисловості. Державний контроль здійснюється на будь-якій стадії виробництва та обігу харчових продуктів та кормів.

Заходи державного контролю здійснюються без попередження, крім аудиту.

Відповідальність за порушення законодавства про харчові продукти передбачена у розділі IX Відповідальність за порушення Закону України від 18.05.2017 №2042-19 «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій