Сільськогосподарським товаровиробникам всіх форм власності

Дата: 27.03.2018 14:05

Департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації  доводить до Вашого відома, що з метою належного виконання вимог порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на підтримку галузі тваринництва, затвердженого постановою КМУ від 7 лютого 2018 року № 107 необхідно у термін до 1 квітня (станом на 1 січня) поточного року підготувати пакет документів, зазначених у пункті 8 та направити до Міністерства аграрної політики та продовольства України.

- заявка (в електронному та паперовому вигляді);

- довідка про відкриття поточного рахунка, видану банком;

- копія звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня поточного року, засвідчену органом державної статистики;

- довідка, чинна на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено на  органи доходів і зборів, — у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС.

Міністерство аграрної політики та продовольства України звертає увагу на відповідність чисельності поголів’я корів, зазначених у формі 24 – сг та кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я корів станом на 1 січня поточного року.

Мінагрополітики повідомляє, що для одержання державної підтримки до Мінагрополітики подаються заявки за такими напрямами:

- дотація за утримання корів;

- часткове відшкодування вартості племінних тварин,  сперми та ембріонів;

- часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції.

В електронному вигляді (скановані копії усіх документів) на e-mail: info@minagro.gov.ua та у паперовому вигляді за адресою 01001, м. Київ. Вул.. Хрещатик, 24. Документи, надіслані на інші електроні адреси не будуть зареєстровані в системі електронного документообігу міністерства.