Дата: 26.03.2018 09:09

ПЕНСІЙНИЙ  ФОНД  УКРАЇНИ

БАХМУТСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО

ФОНДУ УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Бахмутське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує Вас, про можливість перегляду телепередачі «Пенсійна панорама».

Випуск цієї передачі, має тематичний характер та має направленість на відповідну цільову аудиторію.

Означені тематичні випуски уявляють собою стисле викладення нормативно-правової бази та відповіді на найбільш поширені питання серед працюючих та пенсіонерів.

Окремі випуски «Пенсійної панорами» присвячені загальним питанням, таким як: страховий стаж, легалізація трудових відносин та заробітної плати, тощо.

Так, випуск розповідає про дохід з якого розраховується пенсія, про можливості Веб-порталу ПФУ, шляхи реєстрації на ньому, як і за допомогою чого проходить реєстрація, про захист прав застрахованої особи (у чому саме полягає, і хто саме може скористатись) за допомогою порталу ПФУ.  Відповіді на всі ці питання – у передачі "ПЕНСІЙНА ПАНОРАМА".

Переглянути телепередачу можна за адресою – http://donpfu.gov.ua – Телепередача «Пенсійна панорама».

З повагою,

В.о. начальника управління