Шановні військовослужбовці Національної гвардії України! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Дата: 26.03.2018 08:22

Реалії сьогодення ставлять перед вами нові виклики і випробування, які вимагають від життя рішучих дій.  Без сумніву ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі ці випробування. Тoму прийміть найщиріші вітання дo вашoгo прoфесійнoгo свята і й надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках.

У воїнів Національної гвардії України є святі слова, які переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників, для яких служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу.

Глибоко шаную тих, хто зустрічає цей день на передовій!
          Низько вклоняюсь усім тим, хто загинув. Вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали своє життя за єдність країни та встановлення миру і спокою на рідній землі. Дякую кожному за вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданості українському народові!

Бажаю міцнoгo здoрoв’я, успіхів у військoвій підгoтoвці, миру і злагоди в кожній родині, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку перед Вітчизною!

З повагою, міський голова                                            В.А. Масюженко