Дата: 12.09.2017 15:34

Сіверська міська рада інформує про те, що Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) проводить конкурс на отримання грантів для створення / відновлення і розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.

МЕТА ПРОЕКТУ: Створення і розвиток стійких джерел доходу для жителів Донецької області.

УМОВИ ПРОЕКТУ:Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є ефективність планів по використанню гранту для досягнення мети проекту, а саме:

• наявність ідеї по створенню (розвитку поточного) дрібного бізнесу або самозайнятості;

• наявність конкретного плану дій на 6-12 місяців після отримання гранту;

• обгрунтованість вашої ідеї і очікуваних показників (наприклад, виручки і витрат);

МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ГРАНТУ:Гранти до 25 тисяч гривень можуть бути надані всім учасникам.Гранти до 50 тисяч гривень можуть бути надані учасникам, які нададуть найбільш перспективні заявки і зможуть зробити власний грошовий внесок у реалізацію бізнес-плану в розмірі не менше 50% від суми гранту.

Заповнити заявку можливо за посиланням: https://goo.gl/k8mkUc

Більш дітальна інформація насайті:http://www.helpfordonbass.org/assistance-detail/15-pomoshty-dlya-samozanyatosti.