ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» В БАХМУТІ!

Дата: 07.04.2017 15:28

22 березня 2017 року розпорядженням Кабінету Міністрів України місто Бахмут включений до участі у пілотному проекті  «Шлюб за добу», який запроваджений Міністерством юстиції України.

Нагадуємо, що цей проект надає можливість нареченим зареєструвати шлюб у визначені ними строки, без додержання місячного строку, передбаченого Сімейним кодексом України.
       Пілотний проект «Шлюб за добу» у місті Бахмуті стартує 20 квітня 2017 року.

Учасниками пілотного проекту визначені:
-         Бахмутський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану, розташований за адресою місто Бахмут, вулиця Незалежності, будинок  62, контактні телефони :(06274) 4-52-60, 4-52-61;

-         Бахмутський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану, розташований за адресою: місто Бахмут, вулиця  Василя Першина, будинок 9,  контактний телефон: (06274) 4-63-19.

Організатором державної реєстрації шлюбу є комунальне підприємство «Бахмутське бюро технічної інвентаризації»
     розташоване за адресою:  місто Бахмут, вулиця Незалежності, будинок 73,
     телефон для довідок: (0627)2-19-28.

Управління державної реєстрації
Головного територіального управління