Інформуємо про аукціон з продажу майна комунальної власності

Дата: 21.03.2017 15:06

11.04.2017 р. о 10:00 в Сіверській міській раді відбудеться аукціон з продажу об’єкта комунальної власності. Кінцевий термін приняття заяв на участь у аукціоні 07.04.2017 р.

На торги виноситься:

Житловий будинок за адресою: Донецька обл. Бахмутський р-н.,м.Сіверськ, вул.ім.О.Суворова 51.

• Загальна площа (кв.м.): 28.6, житлова площа (кв.м.): 14.9
  • Початкова ціна продажу: 3500 (три тисячі п’ятсот) грн.
  • Сумма застави для участі у аукціоні: 350 грн

Бажаючі взяти участь у аукціоні подають заяву до Сіверської міської ради, вул.Центральна 8. До заяви додаються:

Документ, що посвідчує особу заявника або уповноважену ним особу (представника), його повноваження;
Перелік номерів рахунків у банківських установах, з яких здійснюватимуться розрахунки за придбаний об’єкт;

Розрахунки за придбаний об’єкт - грошовi кошти.
Плата за реєстрацію заяви (17,00 грн.) та грошові кошти (10% від початкової вартості продажу з урахуванням ПДВ) вносяться на рахунок п/р № 31514905700135 Бахмутське УК м Сіверськ, код платежа 31030000, ОКПО 37868870, 33030000 (код цільового призначення «кошти від відчуждження майна комунальної власності»)

Ознайомитись з об’єктами, одержати додаткову інформацію про продаж об’єктів, подати заяву можна за адресою:

Сіверська міська рада, вул.Центральна 8, телефон: 5-31-48, 5-21-85

УМОВИ ПРОДАЖУ:

1. Подальше використання об’єкта відчуження визначає Покупець згідно з чинним законодавством;
  2. Утримання об’єкта та прилеглої до нього території в належному санітарно-технічному стані;
  3. Дотримання екологічної безпеки людей, нормативів шкідливих впливів на навколишнє середовище, раціональне використання природних ресурсів;
  4. Укладання договорів на комунальні послуги з експлуатуючими органiзацiями;
  5. Покупець не має права відчужувати об’єкт приватизації до повної сплати його вартості;
  6. Витрати, пов’язані з укладанням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу покладаються на Покупця.