Міська рада інформує про проведення чергового відбору проектів «Український донецький куркуль»

Дата: 10.08.2017 15:04

Міська   рада  інформує  про  проведення  чергового  відбору  проектів «Український донецький куркуль» в рамках реалізації Регіональної програми розвитку   малого  і   середнього  підприємництва    в  Донецькій   області   на 2017-2018 роки.  Документи на участь у конкурсному відборі приймаються від суб’єктів підприємництва до 30.08.2017р., завчасно заповнюється анкета бізнес-плану.   Детальна інформація   конкурсу,  умови   участі, перелік документів, пріоритетні напрямки діяльності розміщені  на сайті: http://dn.gov.ua в розділі Поточна діяльність, підрозділ Український донецький куркуль.