Громадські слухання

Дата: 20.05.2017 14:04

Сіверська міська рада Бахмутського району Донецької області інформує, що з 31 травня 2017 року проводяться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану забудови території для реконструкції пожежного депо 89 професійної пожежної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області за адресою: місто Сіверськ Бахмутського району Донецької області вулиця Садова, 10. Розробником плану є ПП «Фірма «Інженер». Замовник плану Сіверська міська рада Бахмутського району Донецької області.

Техніко-економічні показники:

1.     Назва об’єкту: 89 професійна пожежна частина 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області за адресою: місто Сіверськ Бахмутського району Донецької області вулиця Садова, 10.

2.     Характер реконструкції: прибудова автомобільного боксу для спеціальної техніки.

3.     Площа земельної ділянки: 0,0350 га.

4.     Кількість робочих місць:  9 чол./зміну.

З детальним планом можна ознайомитись в відділі комунального господарства, землекористування та екології виконкому Сіверської міської ради за адресою: місто Сіверськ, вулиця Центральна, будинок 8.

Пропозиції надавати в термін до 27.06.2017 року за вищевказаною адресою.