Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів

Дата: 05.01.2017 14:02

Сіверська міська рада інформує про те. що розпочинається конкурс   на   Програму   «Малі   гранти   на   підтримку   культурних   та   освітніх проектів» на 2016-2017 роки, ініційований Посольством США в Києві. Гранти надаватимуться українським та американським організаціям, що мають статус недержавних і неприбуткових, а також фізичним особам. Максимальна сума гранту -8000 дол. США для приватних осіб та 25000 дол. США для організацій. Дедлайн -1 вересня 2017 року.

Програма має на меті висвітлювати зв'язки між Сполученими Штатами та Україною, зміцнювати двосторонні відносини та взаєморозуміння між людьми двох країн за допомо-гою культурних, мистецьких та освітніх програм. Заявки прийматимуться до 1   вересня   2017   року  та  будуть  розглядатися   щоквартально Комісією грантів Посольства США.
Тематика проектів:

Програма передбачає можливість виконання таких проектів:

-Проекти у галузі виконавського та образотворчого мистецтв, пов'язані з музикою, танцями, література, кіно, фотографією, відео.

-Проекти, що передбачають створення художніх виставок (живопис, скульптура, фотографія, артефакти, карикатура, та інші подібні проекти).

-Переклад книг американських авторів на українську мову в паперовому або електронному форматах.

-Лекції або круглі столи за участі американських експертів у галузі музики, танцю, літератури, кіно, фотографії та відео.

Лекції або  круглі  столи  за участі американських  експертів у  галузі  історії ; дипломатії,    політики,    економіки,    демократичного    та    економічного    розвитку, відповідального державного управління, підприємництва та інновацій.

-Лекції або круглі столи за участі американських експертів з питань торгівлі людьми, інтеграції переміщених осіб та надання їм соціальних послуг.

Більш детальна інформація за посиланням: http://gurt.org.ua/news/grants/36049/.