ПРОГРАМА МАЛИХ ГРАНТІВ ПРООН

Дата: 16.09.2015 14:02

Офіційно стартувала Програма малих грантів ПРООН: «Підтримка підприємництва серед  ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей».

Ознайомитись з даною Програмою можна на сайті ПРООН:

Увага! Заявка щодо участі у конкурсі на отримання гранту має бути подана виключно в електронному вигляді обсягом не більше 5 МВ у форматі MS Word (.doc), а додатки до заявки в форматі Adobe Reader  (.pdf) або JPEG (.jpg) на адресу grant@ccc.kiev.ua  до 23:59 (за київським часом) 25 вересня 2015 року. У темі листа необхідно зазначити «грантовий конкурс ПРООН».

За додатковою інформацією звертатися до регіонального координатора у Донецькій області за телефонами: (0626) 44-21-98,  Моб.: +38 050 317 84 88 (Іван Мукомел).