Проведення конкурсного відбору проектів «Український донецький куркуль»

Дата: 07.05.2017 14:00

ПРО ПРОВЕДЕННЯ  КОНКУРСНОГО  ВІДБОРУ  ПРОЕКТІВ

Сіверська  міська рада інформує про проведення конкурсного відбору проектів «Український донецький  куркуль» в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки.

Документи на участь у конкурсному відборі приймаються від суб’єктів підприємницької діяльності до 30 травня 2017 року, завчасно заповнюється анкета попереднього відбору бізнес-планів суб’єктів малого підприємництва Донецької області для отримання державної фінансової  підтримки.

Детальна інформація про конкурс, умови участі, перелік документів, пріоритетні напрями діяльності розміщені на сайті http // dn.gov.ua  в розділі Поточна діяльність, підрозділ Український донецький куркуль.