Різдвяний мюзикл у Сіверську!

Дата: 15.01.2018 13:56

Благодійна організація "Врятуй Україну" спільно з Уповноваженим Президента України з прав дітей Миколою Кулебою організували показ дітям із прифронтових міст мюзикл, який описує історію Різдва

Тур по містах прифронтової зони є частиною проекту, що об'єднує зусилля різних міжнародних українських громадських організацій, благодійних фондів. Мюзикл створювали аматорські колективи, які намагалися якомога яскравіше розповісти історію свята і народження Ісуса Христа.

Пройшов він і у Сіверську 12 січня  2018 у будинку Сіверського міського Центру культури. Кожна дитина присутня на святі отримала масу позитивних емоцій та свій невеличкий солодкий подарунок!