10 позачергова сесія Сіверської міської ради

Дата: 15.01.2018 13:53

12 січня 2018 року відбулася 10 позачергова сесія Сіверської міської ради, на якій було прийнято рішення «Про передачу Бахмутській районній раді права на проведення видатків на організацію харчування учнів у загальноосвітніх школах, що розташовані на території Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада) у 2018 році», «Про організацію харчування учнів  у загальноосвітніх школах, що розташовані на території Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада) у 2018 році», також було затверджено передавальні акти по Дронівській, Різниківській, Серебрянській сільських радах та розглянуто  інші питання винесені відділами виконкому міської ради на розгляд сесії.