Кабмін вніс зміни в порядок виплат допомоги для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 21.11.2017 13:52

13 вересня КМУ затвердив зміни до низки постанов, які регулюють питання соціальних виплат внутрішньо перемішеним особам (далі ВПО).

Зокрема, щодо Порядку здійснення контролю за виплатами ВПО

Перевірки скасовані для:

- ВПО, що працюють в органах державної влади або органах місцевого самоврядування, які надали довідку з місця роботи про те, що вони перебувають у трудових відносинах із відповідними органами державної влади або органами місцевого самоврядування та умови їхньої роботи вимагають постійного перебування на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження (за винятком відряджень за кордон);

- військовослужбовців із числа ВПО;

- ВПО, щодо яких у Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб є інформація, що вони проходили фізичну ідентифікацію в АТ «Ощадбанк» (в той період, коли мала проходити перевірка).

Зміни у виплаті коштів.

Як і раніше, виплата (продовження виплати) пенсії, довічних державних стипендій, всіх видів соціальної допомоги й компенсацій, матеріального забезпечення проводиться через рахунки  пристроїв АТ «Ощадбанк», але тепер із можливістю особам з інвалідністю І групи, а також особам, які за висновком ЖК не здатні до самообслуговування й потребують постійного догляду, за заявою таких осіб, можуть здійснюються ПАТ «Укрпошта» з доставлянням додому за фактичним місцем проживання/ перебування таких осіб (за адресою, вказаною в довідці ВПО).

Відділ соціально-правової  та  внутрішньої політики