ДО УВАГИ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН!

Дата: 15.01.2018 13:51

З 01.01.2018 року розмір  соціальної податкової пільги, що дає право на отримання пільг згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 року № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї» складає 2470 грн.

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" прожитковий мінімум для працездатних осіб з 01.01.2018 року складає 1762 гривень.

Гранична сума для застосування податкової соціальної пільги розраховується, як прожитковий мінімум для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помножений на 1,4 та округлений до найближчих 10 гривень (відповідно до п. 169.4.1 Податкового Кодексу України).

1762*1.4=2470 грн

У разі коли середньомісячний дохід сім'ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на відновлення пільг з 01.01.2018 року.

Для визначення права на отримання пільг на житлово – комунальні послуги з 01.01.2018 року, необхідно звернутися до управління праці та соціально захисту населення Бахмутської районної державної адмністрації.