До уваги представників малого та середнього бізнесу!

Дата: 18.12.2017 13:48

Мінекономрозвитку створило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні - cosme.me.gov.ua. Портал містить інформацію для малого і середнього бізнесу про можливості виходу на нові ринки і обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів.

Бюджет програми COSME до 2020 року - 2,3 млрд євро. Українські підприємці можуть брати участь в проектах програми на загальну суму 900 млн євро.

COSME надає можливості:

• вийти на ринок ЄС і ринки партнерів програми (через Європейську мережу підприємств - Europe Entreprise Network);

• отримати легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності (через онлайн-портали Your Europe business portal, Trade helpdesk, European cluster collaboration platform);

• пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві (обмін досвідом за допомогою програми Еразмус для молодих підприємців);

• взяти участь в спеціальних конкурсах для органів державної влади, які формують і реалізують політику, з метою забезпечення кращого бізнес-клімату в країні.

Детальніша інформація на сайті Мінекономрозвитку http://me.gov.ua/?lang=uk-UA або за посиланням http://cosme.me.gov.ua.