ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВОЇ ТА ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ІНФОРМУЄ ПРО НАСТУПНЕ: УРЯД УХВАЛИВ ПЕРЕНЕСТИ 5 РОБОЧИХ ДНІВ У 2018 РОЦІ

Дата: 15.01.2018 13:29

Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження про перенесення робочих днів у 2018 році.

Для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), уряд вирішив для святкування у 2018 році:

8 березня – Міжнародного жіночого дня п’ятницю 9 березня перенести на суботу 3 березня;

1 травня – Дня праці понеділок 30 квітня перенести на суботу 5 травня;

28 червня – Дня Конституції України п’ятницю 29 червня перенести на суботу 23 червня;

25 грудня – Різдва Христового понеділок 24 грудня перенести на суботу 22 грудня;

у 2019 році 1 січня – Нового року понеділок 31 грудня перенести на суботу 29 грудня.

Перенесення робочих днів не стосується органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ.

Розпорядження уряду щодо перенесення робочих днів завжди має рекомендаційний характер. Тому остаточне рішення про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, згідно з Кодексом законів про працю, приймає власник або уповноважений ним орган (керівник) підприємства шляхом видання наказу чи іншого розпорядчого документа.