Екстрене повідомлення

Дата: 27.12.2017 13:20

Бахмутське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області повідомляє, що 22.12.2017 лабораторно підтверджене захворювання свиней на африканську чуму в СТОВ АФ «Дружба» селища Удачне Покровського району Донецької області де загибло: 2 голови свиней до 8-ми місячного віку, 2 свиноматки віком 2 роки, 5 голів свиней віком 3.5 місяці та утримувалось  400 голів свиней: в тому разі хряки-2 голови, свиноматки основні-20 голів, свиноматки разові-8 голів, ремонтний молодняк - 20 голів, відгодівля - 220 голів, групи віком 0-2 місяці - 62 голови, група 2-4 місяці – 689 голів свиней.

- Епізоотичним осередком визначено територію СТФ СТОВ АФ «Дружба» Донецька область, Покровський район, селище Удачне,

- визначено межі зони захисту – з  південного та західного та східного боків межі селища Удачне, з північного боку-поля в радіусі 3 км. від СТФ СТОВ АФ «Дружба»

- Встановлено 1 ветеринарно-поліцейський карантинний пост: на в’їзді до СТФ СТОВ АФ «Дружба»;

- Визначено межі зони нагляду у Покровському районі, до якої ввійшли населені пункти в радіусі 10 км. від кордонів зони захисту - села Удачнянської селищної ради (с.Молодецьке, с.Новосергіївка, с.Новомиколаївка,с. Муравка), Сергіївська сільська рада (с.Сергіївка), Новотроїцька сільська рада(с.Успенівка), Першотравенська сільська рада (с.Котляне), Гришинська сільська рада (західні межі с. Гришине)

Необхідно терміново посилити роботу на блок-постах щодо недопущення переміщення поголів’я свиней та м’ясопродуктів без супровідних документів, заборонити несанкціоновану торгівлю м’ясопродуктами, не допускати господарських зв’язків з Покровським районом Донецької області.