СПІВПРАЦЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Дата: 30.04.2015 13:09

Відділ соціальної та правової політики виконкому міської ради активно продовжує співпрацю з  громадською організацією «Червоний мак», яка займається наданням гуманітарної допомоги особам,  які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

23.04.2015 в приміщенні Сіверської міської ради проводилася видача гуманітарної допомоги а саме: ковдри, рушники, постільна білизна та інше.  Таку допомогу отримали понад 20 родин. Особлива увага приділялася інвалідам, особам похилого віку, родинам які втратили житло, багатодітним родин, одиноким матерям.

Завдяки активній співпраці гуманітарна допомога буде надаватися ще не один раз.