3 грудня - Міжнародний день інвалідів

Дата: 03.12.2017 12:58

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів.

На долю людей з особливими потребами випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють непохитну віру в життя.

Хоча існує таке поняття, як «обмеженні можливості», для вас немає обмежень, бо Ваша сила духу долає усі перешкоди. Так, немає людей, сильніших за Вас, і те, що більшість вважає звичайним, ви, можливо, кожного дня здобуваєте ціною неймовірних зусиль! Кожен з Вас заслуговує на повагу і щире захоплення з боку оточуючих, Ваша сила, мужність і наполегливість є для нас взірцем.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть особливі люди, і вони потребують допомоги і уваги.

Ми щиро бажаємо Вам, міцного здоров’я, миру, достатку,  благополуччя і творчого натхнення для реалізації в житті ваших планів та задумів.

Сіверська міська рада