КОНКУРС на визначення виконавця послуг зі збору та вивезення побутових відходів на території Сіверської

Дата: 05.02.2014 12:56

СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на визначення виконавця послуг зі збору та вивезення побутових відходів на території Сіверської міської ради Артемівського району Донецької області

підстава для проведення конкурсу:  рішення Сіверської міської ради від 27.12.2013  №  6/37 -  543 «Про визначення послуги зі збору та вивезення побутових відходів як окремої комунальної послуги, право на яку виборюється на конкурсних засадах» та рішення виконавчого комітету Сіверської міської ради від 18.02.2014 № 11 «Про утворення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів на території міста Сіверська та затвердження Положення про комісію».

місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, в яких можна ознайомитися з умовами надання послуг зі збору та вивезення побутових відходів: вулиця Леніна, 8, місто Сіверськ, Артемівського району, Донецької області;  28.03.2014 о 13-00; Масюженко Василь Анатолійович – заступник міського голови, тел. 5-21-22, Левицька Ганна Леонідівна – начальник відділу соціальної та правової політики, тел. 5-20-40, Пшенка Олександр Валерійович – начальник відділу комунального господарства, землекористування та екології, тел.. 5-31-48.

кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність  матеріально0 технічної бази; вартість надання послуг, досвід роботи з надання послуг зі збору та вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення: багатоквартирні житлові будинки, одноквартирні житлові будинки, підприємства, установи та організації на території Сіверської міської  ради.

вимоги до конкурсних пропозицій: учасники подають оригінали та (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії таких документів:

-         заява на участь у конкурсі;

-         копія Статуту або іншого установчого документу;

-         копія балансового звіту суб'єкта господарювання за останній звітній період;

-         довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов'язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

-         документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб'єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб'єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);

-         документа, що містить відомості про обсяги надання послуг із збирання та перевезення твердих, великогабаритних, ремонтних, твердих побутових відходів за останній рік;

-         технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

-         довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення твердих побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

-         довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

-         довідки про проходження водіями медичного огляду;

-         документ, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг зі збирання та  вивезення побутових відходів;

-         розрахунок ціни /тарифу на надання чи посилання на нормативно-правовий акт, відповідно до якого вони розраховуються;

-         інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги зі збору та  вивезення побутових відходів належного рівня якості.

способи та кінцевий строк подання конкурсних пропозиції: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначається повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція, за адресою: 84522, вул. Леніна, 8,  м. Сіверськ, Артемівського району, Донецької області.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути менший,ніж 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Дата публікації 19.02.2014 на сайті Сіверської міської ради siverskarada.com.ua