Семінар Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду –III»

Дата: 09.04.2015 11:55

7 квітня 2015 року в міські раді відбувся семінар Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду –III».

Стратегічною метою Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» є залучення місцевих громад та місцевої влади до участі у спільному процесі прийняття рішень та спрямування цього процесу для побудови між секторної співпраці за участі широкого кола зацікавлених сторін, кінцевою метою якого є зміцнення місцевого самоврядування та забезпечення сталого людського розвитку. Третя фаза Проекту МРГ впроваджуватиметься протягом 2015-2017 років і передбачає фінансування: ЄС/ПРООН – 75%, міська рада – 20% і громада – 5%. На семінарі міський голова О.М.Гура розповів про проблеми в соціальній сфері, які можна вирішити завдяки Проекту ЄС/ПРООН та запросив громадян прийняти активну участь в Проекті.

Семінар завершився урочистим підписанням Угоди про партнерство між міською радою та Програмою розвитку ООН.