Виїзний прийом громадян

Дата: 21.02.2018 11:42

20 лютого 2018 року Сіверський міський голова Василь Анатолійович Масюженко провів виїзний прийом громадян в селі Різниківка. Разом з головою ОТГ на прийомі були присутні: перший заступник міського голови – Рибачук О.А., секретар міської ради – Бондаревський Р.П., спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради – Севостьянова Н.І. та провідний спеціаліст загального відділу виконкому міської ради – Андрющенко Т.В.

До керівника громади звернулись жителі села зі своїми питаннями та пропозиціями. Зокрема питання стосувалися: харчування дітей в ДНЗ «Дюймовочка», стану доріг, незадовільного стану зупинок, неузгодженістю графіку руху автобусного маршруту Різниківка – Сіверськ – Бахмут,  вуличного освітлення, оформлення документів на земельні паї, подальшої роботи соціальних працівників в с. Різниківка та Свято-Покровське, пільгового зубопротезування в Сіверській міській лікарні та інші.

З більшості питань міський голова Масюженко В.А. надав вичерпні  роз’яснення та взяв виконання проблемних питань під особистий контроль.

Наступний виїзний прийом мешканців сіл Свято-Покровське та Різниківка відбудеться в березні місяці цього року.