УВАГА ФЛЕШМОБ!!!

Дата: 07.11.2017 11:01

Телеканал  1+1 спільно с програмою DOBRE-USAID та американським фондом WNISEF повідомляє про можливість прийняття участі у флешмобі  ініціативними  українцями які прагнуть покращити життя у своїй країни, регіоні чи місті.

Щоб взяти участь у флешмобі потрібно записати відео, в якому розкрити свою ідею або розповісти про вже реалізований проект, та викласти його на Фейсбук з хештегом #громади.

Переможець, якого оберуть представники телеканалу 1+1 та    програми DOBRE-USAID, отримає поїздку за кордон та консалтинг від кращих європейських спеціалістів.

За додатковою інформацією звертатися до Прес-служби телеканалу 1+1 (тел. 044-490-01-01, www.1plus1.ua)